Sta mislite o forumu?

Kako ocenjujete forum?

1-Lose
4
4%
2-Moze da prodje
7
7%
3-Nije los
12
11%
4-Dobar
42
40%
5-Odlican!
41
39%

Total votes: 106

skora

Re: Sta mislite o forumu?

Post by skora »

dejca wrote:Zbog toga i nema novih clanova.
Ma sta ce ti novi clanovi :!: .....lada umire ,umire forum ....i mi sa njim ,i bole nas brige ;)

Ilija
Automobil: Ziguli 2106

Post by Ilija »

Misljenja sam da svako mesto gde se ljudi okupljaju zarad druzenja i opste dobrobiti zasluzuje najvisu ocenu i najzescu kritiku.

A sto se tice Skorine konstatacije, zivi sam dokaz da lada ziiiviii i ziiiveeeceee,
samo ako ja ne skviknem za dve godine. :D

Marety
Automobil: Lada Vaz 21063

Post by Marety »

Ako skviknes ostavi je Skori u testament, svi znamo da je je on maziti i paziti bolje nego sebe :D
Drive with style,drive like a BOSS,drive Old school

Ilija
Automobil: Ziguli 2106

Post by Ilija »

S duznim postovanjem, morace Tomini da iskopaju vecu rupu. :D

A Sko\ra ce morati u buducnosti da ugradi solarne celije. 8)

Marety
Automobil: Lada Vaz 21063

Post by Marety »

Ma ne daj se ti! :D Ja ovo kao preventivu! :D hahaha
Drive with style,drive like a BOSS,drive Old school

travelman

Post by travelman »

.....lada umire ,umire forum ....i mi sa njim ,i bole nas brige
Docekasmo i taj dan ... umro je i forum ... :sad: ... 3 komentara u 2.teme za ceo dan ... :( ...
Lepo je to sto je Alexa procistio temu delovi iz inostranstva ali je time i izbrisao ono malo volje kod nekih pojedinaca koji su forum bar koliko toliko odrzavali u zivotu ... ja sam licno juce u toj temi napisao par komentara kako bi se videlo da ima zive duse na forumu ali se izvinjavam zbog toga i povlacim se u ilegalu ....

Najgore od svega toga je sto je Boki bio u pravu kada je govorio da forum i opstaje samo zahvaljujuci saljivim komentarima ...

Alexa
Automobil: Lada 2106

Post by Alexa »

Pa byroni (zaboravih nik,tako nesto) se zalio,ja sam rekao da nemam sta da radim i da bi mi odgovaralo da uredjujem forum.Sto se mene tice ne moram nista da obrisem samo sam sklonio one komentare za podloge.
Ne kapiram koju sam volju pobrisao i zasto,ali ajd necu vise nista da diram.

Boki78

Post by Boki78 »

travelman wrote:Najgore od svega toga je sto je Boki bio u pravu kada je govorio da forum i opstaje samo zahvaljujuci saljivim komentarima ...
Meni se to cinilo logicnim. Lada su svakim danom u sve manjem broju, u zavisnosti od modela taj broj i eksponencijalno opada. Za samaru mogu reci da je danas u prilicnoj meri egozitka na putevima BG-a... To logicno dalje povlaci i da se baza korisnika foruma smanjuje, a inace je mala, onda to presecemo brojm onih vlasnika lada koji imaju dovoljno volje da ucestvuju u diskusijama ovde, pa onda od tog broja obratimo paznju na one koji pored pomenute volje umeju nesto sa tim kolima i da urade i dodjemo do zakljucka da je ono sto je sada na forumu je uglavnom to sto se ima. Na dalje vrlo je jasno da se vecina aktivnih korisnika skupi da bi malo dala sebi oduska Manje vise svako od nas je savrseno sposoban da svoje vozilo odrzava i bez foruma te onda prosto treba ostaviti stvari kako jesu jer je to nacin da forum malo duze potraje a da po potrebi bude i koristan u nekom strucnom smislu. Ovde vise nema dovoljno materijala da se gradi ozbiljan strucni forum. Naravno docice dan kada i sala i zabava nece biti dovoljno, ali sta da se radi, dok nesto ne nestane, nesto drugo ne nastane :)

Alexa

Post by Alexa »

Nisam ja bio u pravu za ono kad sam rekao da bi trebalo manje da se pise tj da se manje zeza na forumu.
Sad kad bi odbio sve to vidim da nebi bilo uopste tema,a i generalno se ne pokrecu nove teme.
Tako da ja vise necu brisem nista.Posto ne vodi nikuda,samo izgubi jos vise smisao.

Boki78

Post by Boki78 »

A sad vidis gde vodi oberStrumführer-ova "nur arbeit" strategija za forum :mrgreen:

skora

Post by skora »

Da se ja pitam ....clanarina 20e i zakljucavanje .....pa ko voli dobro dosao ,ko ne voli http://www.mojagaraza.rs/g/Lada-Samara- ... _ad_widget

Gago
Automobil: Samara 1.3s

Post by Gago »

Pa sta bi radio sam na forumu :mrgreen:
Samo Samara Srbina Spasava

Alexa

Post by Alexa »

Pa ja ne znam ko ce toliko da ti uplati s obzirom da je klub manje vise neaktivan.
Ja sam i za Audija jedva istrpeo da dam 2000 za clanarinu,ali jesam se od toga dosta ovajdio xenone koji kostaju 70 eur,ja sam kupio za 50.Veliki servis bar 50 evra jeftiniji itd.A ovde i kad bi platio clanarinu nista ne bi dobio.

Boki78

Post by Boki78 »

Kako ne bi dobio nista? Pa dobio bi duboku Strumpfovu nakolnost i mogucnos da citas kojom naucnom metodom je trpao vecrnje novosti u stubove pa potom gitovao :mrgreen:
skora wrote:Da se ja pitam ....clanarina 20e i zakljucavanje .....
al posto se ne pitas nista ... :kez

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca »

Biti moderator je nezahvalna uloga, i ja sam se prihvatio te uloge u delu kocka lade i berza, eto zanima me ovaj forum i naravno vozilo koje vozim. Forum je meni pomogao oko nekih problema, lakse sam ih resio a dosta stvari i naucio. Da nije ovog foruma josuvek bih izlazio iz kuce ili kad odem u goste da pogledam dali sam ugasio svetla, sto vise to neradim krivac je Dare koji mi je dao ideju kako da ugradim releje za paljenje i gasenje farova. :prvi
Alexa nije misleo nista lose kad je obrisao neke poruke. Ima ovde jedan clan koji i nije toliko aktivan na forumu i zna da napise i nekoliko poruka jednu iza druge. Ja sam jednom to ispravio i njega opomenuo ali on je nastavio po starom i ja sam digao ruke iz razloga sto moze da se naljuti i ode sa foruma.
U poslednje vreme ima puno poruka nevezane za temu u kojoj se pisu, ajde sto mi piskaramo piskaramo eto zezamo se i vise se upoznajemo ali problem nastaje kad dodje neko sa strane da procita i nauci nesto tesko ce mu biti da se snadje i dodje do trazenih informacija.
Forum kakav je takav je i naravno imace svoj kraj nekada kao i sve na ovom svetu, travelman je tu i ovo cita i nemoze on bez nas i kakva ilegala te spopala nego tastatura ispred tege i da se pise, nemo ti ja dalazim tamo BGD ili napucim skoru da dodje i izede ti sve šubarke. :)

Post Reply