ce izadjemo svi na televizor? :)

djape1977

Re: ce izadjemo svi na televizor? :)

Post by djape1977 » Mon Dec 27, 2010 2:18 am

j***** auto bez kardana

samara1500

Post by samara1500 » Tue Dec 28, 2010 2:09 am

Ma .ebiga, sve je to u redu, i da se sankcionišu prekoračenja brzine i prolasci na crveno, ali ipak je sve ovo u praksi ispalo malo nadrealno: da se ljudi sada pripremaju na odlazak na robiju samo zato što je neko montirao skalameriju koja evidentira prolaz na žuto-crveno u milisekundu ili prekoračenje novog ograničenja u zoni grada od 50km/h (+što se tom brzinom retko ko kreće po bulevarima sa više traka). Svojevremeno je uveden i zakon o gradnji (dal 2003 ili tako nešto) i sa TV-a su samo tupili kako će se za nelegalnu gradnju ubuduće ići u zatvor, a onda posle toga nikoše čitavi lanci zgrada od po 1000+ kvadrata i predaše uredno svi za legalizaciju pred onaj rok što beše u proleće. Koliko čujem pre neki dan, postoji mogućnost čak da prođu i besplatno... Od svake novotarije praćene proevropskom demagogijom uvek na.ebe sirotinja, oni koji nemaju pare za kazne ili advokata pa da se izmotavaju po sudovima.
"A jesu li ti tako rekli? E, neka ti onda oni ubudže, ja ne umem..."

buzald

Post by buzald » Tue Dec 28, 2010 10:07 pm

a sta ako mi neko ukrade auto, a ja nisam nikome prijavio, npr. uzeli klinci iz kraja auto, divljali nocu i vratili auto nazad, ja nista ne primetim, a za par dana kazna. i dobi ja kazni ni kriv ni duzan. ceracemo se jos.
Sto nas je vise to nas vise ima.
[img]http://www.smiliegifs.de/SMILIES/Aliens/1a.gif[/img]

samara1500

Post by samara1500 » Wed Dec 29, 2010 12:48 am

A jok, to bi morao da prijaviš krađu tada kad si ostao bez auta, inače ništa od toga. Ako nisi ti moraš dovesti ko je, jer si kao vlasnik odgovoran za auto, a mislim da postoje i neki članovi zakona koji sankcionišu vozače baš u takvim situacijama. Tako da možete da zaboravite tu varijantu, ostaje samo izbegavanje poziva ali ni to nije kao nekad jer sad panduri raznose pozive pa te odmah bacaju na fiktivnu adresu ako više ne stanuješ na staroj...
Nego, bio je danas udes na onoj rasrsnici Zdravka Čelara i Cvijićeve (inače totalno bezvezan udes) i javiše da će ubrzati sankcionisanje svih koji su slikani do sada, znači ako me nema par nedelja znate gde sam pa posle javljam kakva je atmosfera tamo, naravno...
:mrgreen:

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin » Wed Dec 29, 2010 9:42 am

Javi,pa da te obidjemo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

elektronicar
Automobil: 2108 + 21093 +2109

Post by elektronicar » Wed Dec 29, 2010 12:45 pm

donecemo rezervne delove kad dodjemo u posetu, mozda ima tamo neka Samara da popravis dok provodis dane ;)

aleksa

Post by aleksa » Fri Dec 31, 2010 8:28 pm

samara1500

Post by samara1500 » Fri Jan 07, 2011 10:39 pm

Iz ovog članka (a i drugih na istu temu) na kraju ostaje nejasno od kada počinje slanje prijava. Pominju se različiti datumi i različiti rokovi... Znam samo da su na TV-u rekli da će da ubrzaju postupke protiv vozača koji su snimljeni baš konkretno na ovoj raskrsnici s "pametnom" kamerom, e sad da li su se pogrešno izrazili, da li takvim izjavama žele da zaplaše vozače, to već ne znam.
Bilo kako bilo, dobro je evidentirati sva mesta gde su do sada ovakve kamere postavljene, jer ne verujem da će ih tek tako postavljati i na drugim lokacijama - ipak je to skupo.

aleksa

Post by aleksa » Mon Apr 04, 2011 8:31 pm

Juce je gospodin sa slike Image pricao (doduse ne bas razgovetno) o tome kako jos nisu poceli "punom parom" da salju cestitke na kucne adrese! Kao do sad su procesuirali samo naj naj extremnije slucujeve krsenja pravila!

Tako da ako ste negde gde ima kamera pravili neke "sitne" prekrsaje u poslednja dva meseca (od kad su KAO pocele da funkcionisu kamere) nemoj da brinete!!! ;)

djape1977

Post by djape1977 » Tue Apr 05, 2011 12:37 am

kakva faca!
ljubi ga majka, to samo ona moze da voli
j***** auto bez kardana

letnjikovac

Post by letnjikovac » Thu Apr 07, 2011 11:09 pm

Ma ova nasa drzava je smesna za sve pare, pola stanovnistva radi i ubi se od posla da prezivi i prehrani porodicu dok druga polovina zaposlena po raznim policijama, administracijama i sluzbama naplacuje kazne, takse, poreze i akcize i otima narodu i ono malo sto ima.
Pa taj isti policijski oficir kad god se pojavi na televiziji na sva usta se hvali kako su oni naplatili ovoliko ili onoliko kazni, a sta je doticni lepotan ucinio da se poboljsa bezbednost saobracaja osim sto smislja nove gluposti i kroz birokratski aparat ih pretvara u zakone. Pa vec kada naplacuju tolike kazne sto ne popravljaju puteve od tih para, ne , oni gospoda kupuju Kavasakije da presrecu po gradu sta je sledece Hameri? Ni tu nije kraj njihovoj gluposti nove tablice su slag na torti, stari grb nova izmisljena abeceda a sve to verujem zato sto ih je neka pijana budala odobrila, zamislite koliko su oni nesposobni pa to se granici sa imbecilnoscu.
Hvala im lepo nek samo kaznjavaju i nek se hvale dok narod ne poludi, sta su oni to uradili da omoguce postenom coveku da zaradi pa da im i plati tu kaznu!
Pre bih kopao kanale i jeo suv lebac nego radio u policiji!

djape1977

Post by djape1977 » Thu Apr 07, 2011 11:51 pm

pa sta ti je cudno kad je onaj imbecil dačić ministar policije? normalno da je odobrio kombinacije XČ, WĐ itd.
banda nepismenih kretena.
treba 10 poštenih ljudi da radi da bi zaradilo platu za jednog takvog džabalebaroša.

najnoviji biser - treća tablica za malu teretnu prikolicu, do 500kg nosivosti, 9.000din.
j***** auto bez kardana

aleksa

Post by aleksa » Fri Apr 08, 2011 12:00 am

letnjikovac wrote:nove tablice su slag na torti, stari grb nova izmisljena abeceda a sve to verujem zato sto ih je neka pijana budala odobrila, zamislite koliko su oni nesposobni pa to se granici sa imbecilnoscu.
Evo ga Image,Čedomir Lemajić načelnik odelenja za registraciju motornih i priključnih vozila u MUP-u!

Ko ima zivaca nek odgleda ovu emisiju http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/% ... %A2.html,i nek pogleda ovog pijanog partisko-pandurskog krmka i bice mu jasno zasto su tablice takve kakve jesu! :evil:

Ajvanho
Automobil: Lada 111 1.5 16v

Post by Ajvanho » Fri Apr 08, 2011 8:06 am

djape1977 wrote:najnoviji biser - treća tablica za malu teretnu prikolicu, do 500kg nosivosti, 9.000din.
Nije to više treća tablica. Sad za prikolicu dobiješ posebnu tablicu, sa drugim brojevima. Ja imam teretnu i kamp prikolicu, do sad sam imao jednu treću tablicu za obe (logično jer možeš da vučeš samo jednu), upisano u saobraćajnu dozvolu da tablica važi i za jednu i za drugu. Sad moram svaku posebno da registrujem.
Kad ništa ne pomaže - pročitaj uputstvo.

Ajvanho
Automobil: Lada 111 1.5 16v

Post by Ajvanho » Thu May 12, 2011 10:23 am

Kad ništa ne pomaže - pročitaj uputstvo.

Post Reply