NOVI CLAN KLUBA

OBAVEZNO!!! Pozivamo sve članove da se predstave i napišu nešto o sebi !!!

Moderators: BokeYGTi, zoran86

Post Reply
buca

NOVI CLAN KLUBA

Post by buca »

Pozdrav ljudi , hvala na sajtu !

za Lada klub sam saznao trazeci preko googla...preciznije trazio sam cene novih Lada Samara ... i pomislio sam da bih mogao ovde u Srbiji kupiti Samaru...

Od svih ruskih cuda imam Aleka , moskvicov motor presao do sam 174 000 bez generalke ... trosi mi na 500 km litru ulja ... dotrajao je ...

Interesuje me zbog cega nema uvoza novih LADA SAMARA ? Imali LADA svoje predstavnistvo u Srbiji ili sve to ide preko ovih dilera...

p.s. Ne znam zasto ali nekako "volim" ruska vozila ... ne volim ova nova zaobljena vozila , vec cetvrtasta ili sto bi neko rekao "ruzna" ....

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Post by josif visarionovic »

Vec je pisano o tome na forumu, treba samo malo potraziti u delu "samara" , "cene" ,...

Goxxy

Post by Goxxy »

Molim admina da prebaci ovu temu u "predstavljanja", pošto se Bucko predstavio na ovaj način, zar ne.

I da, dobrodošao.

Ps. Ih bre, postižemo eksponencijalnu funkciju povećanja broja članova. Po jedan nov na dan-dva ;)
[url=http://www.flickr.com/photos/goxxy][img]http://www.goxxy.net/vaz/2.gif[/img][/url]

KamAZ driver

Post by KamAZ driver »

Ууууу... "четр'ес први" са "уфумским" мотором...
Поздрав пријатељу.

Uuuuu... "četr'es prvi" sa "ufumskim" motorom...
Pozdrav prijatelju.
KamAZ je dobra mašina.
Kupio sam ga i ne žalim... NIKOGA!

KamAZ driver

Post by KamAZ driver »

Ууууу... "четр'ес први" са "уфумским" мотором...
Поздрав пријатељу.

Uuuuu... "četr'es prvi" sa "ufumskim" motorom...
Pozdrav prijatelju.
KamAZ je dobra mašina.

buca

Post by buca »

Druze ADMIN nista ti ja nisam nasao ... nikakav razlog zbog cega nema uvoza NOVIH SAMARA ...

to sto pise u rubrici CENE SAMARA to su polovnjaci ....

MENE INTERESUJE NOVO VOZILO !!!

Hocu da kupim novi auto ... pa sam pomislio da ima novih Samara jer su sigurno jeftinije od 110 i Kaline ... ali nema nista od toga u Srbiji ...

P.S. mozda i ima , ali sam se izgubio citajuci s foruma ... ima dosta interesantnih materijala za citanje ...
Last edited by buca on Thu Jun 21, 2007 6:06 pm, edited 1 time in total.

buca

Post by buca »

Goxxy wrote:Molim admina da prebaci ovu temu u "predstavljanja", pošto se Bucko predstavio na ovaj naèin, zar ne.

I da, dobrodošao.

Ps. Ih bre, postižemo eksponencijalnu funkciju poveæanja broja èlanova. Po jedan nov na dan-dva ;)
Eto druze ja sam slucajno naleteo i kako vidim ostacu ovde :)

tommy
Automobil: LADA 2109 '93

Post by tommy »

pozz
moja Lada, gazi svakog gada...;)

Goxxy

Post by Goxxy »

Ne, novih Samara ne možeš naći u Srbiji nikako. Odnosno ne uvoze se od... pa ni ja više ne pamtim od kada se ne uvoze. Sve u svemu, zadesilo i SSSR njesra, a posle i SFRJ tako da smo se rasparčavali, rasparčavali, rasparčavali...

Ja ne verujem da u Srbiji može da se nađe mlađa Samara od 1999. godišta, a o ovim novijih tipovima Samare 2 da i ne pričam. One su toliko retke da mislim da mogu da se prebroje na prste obe ruke (ili pak jedne) koliko ih ima u Srbiji. I pretpostavljam da su to uvezene namenski na zahtev kupca.

Stoga, odmah se oprosti od nove Samare. Da ih ima na prodaju, veruj mi, ja bi vozio jednu, a ne 1991. godište! :D Jedino da tražiš i da nađeš solidnu polovnu pa da je središ da bude kao nova. Imaš dobrih primera na forumu. Neću da se hvalim, samo pogledaj moj avatar. :wink:
[url=http://www.flickr.com/photos/goxxy][img]http://www.goxxy.net/vaz/2.gif[/img][/url]

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Ima ih od 2002. godista u Srbiji, kada su i prestale zvanicno da se uvoze, jer su uvoznici izgubili homologaciju, jer je maloprodajna cena bili skoro ista kao lada 110.

Sada i ne mogu da je uvezu zbog ekoloskih propisa kod nas, jer samara nema euro3 motor. Mada, verovatno i prave sa euro3 i euro4 motorom, kao i 110, samo nasi nece da je uvoze.

Nema polovnih na prodaju(nadje se po koja za 3000 eura i vise) jer su relativno mlade i dobre, pa se prodaja ne isplati,....

vigmir

Post by vigmir »

Ja sam neki dan pitao jednog taxistu i on mi rece da je svoju kupio 2003 i da je to bio zadnji kontigent Samara koji je uvezen u Srbiju. :( :( :(

KamAZ driver

Post by KamAZ driver »

2003 сам са другаром иш'о да гледа 112-цу тамо на Трошарини у БГ и видео сам на плацу једну 99-ку са 1500i.

2003 sam sa drugarom iš'o da gleda 112-cu tamo na Trošarini u BG i video sam na placu jednu 99-ku sa 1500i.
KamAZ je dobra mašina.

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Da,da znaci bio je na lageru jos koji primerak 2003.god.

Post Reply