Lada Vesta

Moderators: dejo, bgzoka

Post Reply
Imre
Automobil: Honda Civic Tourer

Re: Lada Vesta

Post by Imre »

BokeYGTi wrote:
Imre wrote:
BokeYGTi wrote:Image Image
BokeYGTi wrote:Sta da vidis, da kupis. :!: Pa da mi prodas posle :mrgreen:
:?
Nisam ja bio kriv, neko je ogrebao lajku na parkingu ispred bolnice. A i to je reseno odavno. ;)
Image
Ondak može! 8)

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 »

MAGICMASTER

Post by MAGICMASTER »

Promocija Veste na sajmu.

DOstupno osam boja u Srbiji. Lime boja nije u ponudi, i ne moze se naruciti, sve ostale mogu. Nema belih trenutno. :oops:

Osnovni paket opreme koji ce se uvoziti imace lepu opremu. Motor 1.6, jer on ispunjava EURO 6 normu
[url=http://www.ladafanclub.com][img]http://h.imagehost.org/0889/468x60.gif[/img][/url]

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Video Vestu, za Daciju je avion

MAGICMASTER

Post by MAGICMASTER »

Biće organizovana promocija i vožnja za fanove i novinare. Samo još da uglavim sve detalje. Mada kakvo je onteresovanje bilo za zadnje događaje čini mi se da će biti fijasko.
[url=http://www.ladafanclub.com][img]http://h.imagehost.org/0889/468x60.gif[/img][/url]

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Bio neki lik predstavnik lade puštao narodnjake u Vesti :-D

Boki78

Post by Boki78 »

Tesko ce to ovde poleteti... Svest o ladi kao nekakavom brandu nepostojeca, servisno prodajna mreza ovaplocenje ocaja i smejurije, cena potpuno neadekvatna, realno fijasko zagarantovan ...

MAGICMASTER

Post by MAGICMASTER »

Pa sve što je stiglo je prodato, uglavnom.

A realno cena odgovara kvalitetu. To nisu više nikakva vozila bez ikakve opreme. Čak naprotiv verzija Norma koja je 9980 eur je bogata opremom.

Vlada veliko interesovanje za ladu na samom sajmu.

@aleko nije predstavnik, nije ih bilo, ali znam da su danas histese ludele u vesti :)

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Dobre male :-)

Boki78

Post by Boki78 »

MAGICMASTER wrote:A realno cena odgovara kvalitetu. To nisu više nikakva vozila bez ikakve opreme. Čak naprotiv verzija Norma koja je 9980 eur je bogata opremom.
Tu ima dve kvake.

Prvo kvalitet? O tome nema opipljivih podataka jer ni jedna nije u bog zna kako dugoj ekspolataciju niti u nekim kolicinama dovoljnim za izvlacenje zakljucaka, ni da jeste kvalitetna ni da nije. Trenutno se vodi pod rizik, pa kom opanci, tom i dzeri :D kolicina opreme nije u korelaciji sa kvalitetom. Ako se ide na jeftino vozilo, onda je kocina opreme u korelaciji sa povecanim brojem tacaka mogucih otkaza. Sasvim druga prica je kad se dresi kesa i pazari siroko ...

Drugo, nije kvalitet vozila jedino sto kupujes, kupujes i podrsku, usluge servisne mreze, podrsku u vangarantnom roku itd.

Cena po kojoj se nudi ne da nije adekvatna vec je smejurija kada se uporedi sa konkurencijom koja niti jedan jedini problem od pobrojanih nema.Ne daje mnogo izgleda za bilo kakav znacajniji proboj na trzisu.

Jedno je kad pazaris polovnu lajku za par stotina ili hiljadu i nesto. U startu si dobar barem somica do prve smislenije konkurencije, pa imas lufta za zezanje, jos ako nesto i sam umes, moze da ispadne lepa prica. No kad treba da se rasiris ka 10.000 emocije i ljubav ka brandu postoje samo kod malog broja ljudi, a to su bas oni koji su u opasnosti da zbog svoje malobrojnosti izduvaju kad to sve ode u 3 lepe zbog neisplativosti. A to znamo nije da se nije bas desilo nikad ...

Dare
Automobil: Niva 1.7 4×4

Post by Dare »

Za nas koji nismo bili... http://sajam.mojauto.rs/lada-vesta-lux-mt/

Ako je kao ona Granta što sam je gledao u Nišu, moja prognoza je loša.
ps.: Primetio sam na ovim slikama da Niva ima Pirelli gume. Sad, da li svaka ili samo sajamska -pitanje je.

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Rekoh ti da mi se svidja, da nije loše

vazman
Automobil: Lada 111+2103

Post by vazman »

8)

Kako je lako pričati o stvari o kojoj čovjek pojma nema.

Ja sam barem sjeo u Vestu, ništa me neče spriječiti- osim toga da gubim posao - da ona ne bude moj sledeči auto za nekoliko mjeseci, sve zavisi od datuma 31. 8. 2017 kad mi istekne sadašnji ugovor o radu :D

Kad sam sjeo u Vestu, rekla mi djevojka da me još nije vidjela toliko srečnog :D :D :D :D

Ja sam vozio Grantu i zaista neznam šta joj fali. Sasvim pristojan auto, isto kao Sandero, po meni je Granta bolja jer ima snažniji motor i malo veća je. I jo nešto, kao je neko spomenuo, ručna kočnica nije kao kod 2105, ista je kao kod Samare/110/Kaline i neznam šta je tu loše? Dizajn ručice ili tehnika koja radi i je jeftina za udržavanje i relativno jednostavna?
Neznam šta bih se bunio na dizajnu ručice ručne kočnice, kojeg kod svog automobila daleko najmanje gledam, osobito u toku vožnje :D :D :D :lol: I na kraju krajeva, za ova kola i možda para nemam, šta se zna, i za razlog da ga ne kupim nađe se dizajn ručne :)

pozz
Image
"Službeno vozilo": Astra - čeka da bude zamjenjena sa Vestom :)
Ponosan vlastnik:
Lada 1500 SL/2103, g. 1979, certifikat oldtimera
Lada Riva 1600/2107, g. 1985, certifikat oldtimera

Boki78

Post by Boki78 »

vazman wrote:8)

Jos lakse pricati o necemu nakon 5 minuta iskustva stecenog sedenjem :)

vazman
Automobil: Lada 111+2103

Post by vazman »

Boki78 wrote:
vazman wrote:8)

Jos lakse pricati o necemu nakon 5 minuta iskustva stecenog sedenjem :)
Da, da, ovo je najvažnije, prvi utisak jest najvažniji, netreba ni 5. ninuta čekati na njega :D Vjerovatno znaš da ovako ljudi ocenjujemo sve i svašta, u tome su i automobili.

Baš je lepo sjesti u Ladu i osječati da čovjek sjedi u ozbiljnom automobilu. Koliko pratim ruske internetske stranice i testove nije očekivati da bih Vesta razočarala i u tehničkom pogledu i pouzdanosti. Po meni ovaj osječaj ozbiljnosti nadmašuje i skuplje automobile, sjedišta su stvarno udobna..

Neču je voziti dok neču imati u džepu dovoljno novca za nju ... jer ču poludjeti :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Image
"Službeno vozilo": Astra - čeka da bude zamjenjena sa Vestom :)
Ponosan vlastnik:
Lada 1500 SL/2103, g. 1979, certifikat oldtimera
Lada Riva 1600/2107, g. 1985, certifikat oldtimera

Post Reply