LADA CLUB CAFFE

Moderators: dejo, djape1977, Alexa, Shone89, radek mb

jeronimo
Automobil: vaz21214-20

Re: LADA CLUB CAFFE

Post by jeronimo »

ima, samo mora da se poruci pa ceka...
" :) Prva,druga,kuplung,treća ruski ti je menjač sila :) "

angler
Automobil: Lada Niva 1.7i 4x4

Post by angler »

Hvala. Cimnucu ih pa videti, ima ovde po forumu borojevi telefona.
Na ebay-u iz Ukrajine kosta 75$+28$ shiping.
Ja sam iz Vojvodine, imam libelu u glavi, nemoj ti meni nije uzbrdo

choksi
Automobil: 111

Post by choksi »

Makedonci digli putarine na 1,5 e, sve tri naplatne.rampe.
Plin u mk oko.50 dinara, benzin 1e
Plin u gr oko 0,7e, gorivo 1,5 e
Putarine ka olimpu 1,2e i 2,2e

travelman

Post by travelman »

Jednom je jedan nas bivsi clan (nazalost) travelman to lepo rekao, a i ja delim njegov stav, vozila delim na dobra i losa bez obzira na marku a dobar auto je onaj sa kojim mozes u bilo koje doba dana ili noci da krenes na put od 1000km bez razmisljanja.
Nisam ja bivsi :evil: ... da si rekao da je Skora moja bivsa devojčica :mrgreen: onda bi apsolutno bio u pravu i mnogo bi lepse zvucalo :lol: ...

Pratim ja forum redovno tj svakodnevno se informisem putem njega kako stvari stoje u ladaškom svetu. Neki se hvale velikom predjenom kilometrazom a neki se hvale polusintetikom i sintetikom koju supaju u motor ali niko od njih nece da prizna da ta ista kola voze samo okolo svog dvorista jer nemaju mooda da se otisnu dalje. Mada ima i od goreg gori, eto ga Aleko cist primer :mrgreen: ... sprco para i para u tenak.a a jos uvek ga vozi po garazi jer je njemu i dvoriste misaona imenica za dalek put.

Bokiju78 svaka cast, sam odrzava ladurinu :prvi ... pa je zato i tera gde mu srce pozeli ...

Ja sam i dalje pobornik optime u motoru i čiste česmovaše u rashladnom sistemu pa mi verovatno zato i droniranje u bilo koje doba dana i noci nije problematično ;) ...
...
Imagefree photo hosting
...
Jeli a šta je bilo sa travelmanom, sve da pitam što ga nema pa reko možda će se javiti. Nestao skora, u istom periodu se prestao i on travelman oglašavati. :?
Sta je bilo bilo je ... bilo je tu kojekakvih pametnica zbog kojih je forum i zamro ali boze moj, najhrabriji ostaju. A Skora je otisao, jer kako on kaze, nema leba u LKS. Vratice se, kaze on, kad clanarina bude 20e ... a on da bude generalni distributer marlbora :lol: ...
...
Pa nije valjda prodao samaru
Nisam je prodao niti imam nameru da je prodam. Ali je nesto nisam ni vozio tj vise stoji parkirana ali je sve pod konac i kako treba. Zezala me pumpa goriva i porozna benzinska creva pa nije htela da krese kad malo duze stoji. Ali tu je bio brat Boki koji je strucnim savetima pomogao u otklanjanju gremlina. Standardna procedura, nova pumpa 1300 dinara + nova creva + nove selne i lajka sad krese bolje nego ja :oops: ...
...
Travelman je bio zakleti ladas, bas me cudi sto ga nema. Dobro neka je ziv i zdrav, ako nece da se druzi nece. A samaru dali jos ima, zna li neko?
Jos uvek sam zakleti ladas :!: ... Pojedincima je smesno kad ti spominjes tvoj nacin zastite ali ja sam te poslusao i sad je cuvam za neka buduca pokoljenja.
Uslikacu je jednom.

P.S. A onaj klip sa voznjom po travi je :prvi ... Nivaši mogu samo da te mrze i zavide ti :cool ...
...
Otkad je on ne popravlja, vise se i ne kvari :mrgreen: :kez , pa nemam sta da pisem..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sad je mene smorio, samo mi kuka i dosadjuje mi da mu je prodam :roll: ... kao ugradice joj plin koji cuva na terasi, namontirace joj felne koje ima u podrumu, sportski volan drzi u spajzu i tako te klinacke fore :roll: ... mada razumem i njega, zalio mi se kako mu se vise ne dize pa ga ubi nejebica :lol: ...

Zato i propagira onih 20e clanarine jer hoce da bude blagajnik. Treba mu za sljivu i ostala pomagala :lol: ...
...
Pa izbačen je sa foruma jer mu se lada mnogo kwarila
Opaaaa, imamo novog pacijenta koji voli da proziva :twisted: ...
Dobro nam dosao ... a kako te Vi :? ... Mozda do sada nisi bio fan LADA ali se nadam da ces ubrzo postati. Objasnice tebi Strumpf sve natenane, voli on mlado meso pa se nadam da cete naci zajednicke teme :D ...

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca »

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO pa gde i bre stari druze, nije te bilo pola godine i vise. Ovim kometarima gore si dokazao da stvarno citas forum, a neces ni slovce da napises, da se popravis i da se druzis sa nama. A onaj mrsan motor to vise i nije za citanje, gubi se vreme. Ziv bio prijatelju.

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 »

To je naš Travi :-D ostavi ti moj auto, vozim ga i više nego što treba, ne idem ko ti po Albaniji sa Golfom al ide po Bosni :-P, ne tako daleko, nemam vremena da se vozim kao ti, meni je vikend pun obaveza kao i radan dan, ako nekad promenim posao mozda se nadje vreme za putovanja. :-)

BokeYGTi
Automobil: Lada 112 1.6 16v

Post by BokeYGTi »

Pozdrav Travi. Znao sam da pratis forum ali si se poodavno iskljucio iz pisanja postova kao i deteljnih opisivanja tvojih putesestvina. Mogao bi malo da nas obradujes nekom svezom slikom i da nas malo cesce posecujes. :)
http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=2091 ex Samara
http://lada-klub.com/viewtopic.php?f=15&t=5516 112 1.6 16V
moj problem lezi u neskladu mojih bruto navika s mojim neto prihodima.

ivanjez
Automobil: 2107 1.5

Post by ivanjez »

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Sta te brine kad oni toga imaju koliko hoces, ovde kad tražim deo za Aleka gledaju me ko duha a kad kažem drugaru u Moskvi da mi treba neki deo on ode na trafiku i kupi :-D

ivanjez

Post by ivanjez »

Meni je tuzno :D

dejca

Post by dejca »

Na 1.22 ko tvoja maska, tamo skapuje a ti si se pomucio dok si je nabavio.

ivanjez

Post by ivanjez »

E bas to... Dosta lepih lajki ima na slikama....

dejca

Post by dejca »

Image

Ne trubi vozim kolko mozem. :)

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Pametno :-D

skora