Lada USA

Alekre

Post by Alekre »

Resio sam da napustim klub za stalno, na neciju zalost, ili srecu. Jedino mi je zao nekolicine finih ljudi, kao sto su Goxxy, Hura, Piperski i Marko. Zasto bih bio u drustvu ljudi koji me gledaju sa prekorom zbog drugacijih stavova prema gomili gvozdja.

Sve najbolje u daljem razvoju kluba. POZDRAV :wink:

josif visarionovic
Site Admin
Site Admin

Post by josif visarionovic »

Evo ga sad. :shock:

Bas si na kraj srca.
Ides linijom manjeg otpora, cim neko pokaze zube, ti bezis, ccc.

Ostani i muski odbrani svoje stavove, samo kulturno.
Pozdrav. :D

drakal

Post by drakal »

:D Ljudi o ukusima se ne raspravlja. Svako ima svoje misljenje hvala bogu!

SERZAS

Post by SERZAS »

Sta zanam, ja sam jedva nabavijo ove relly felne (KAZANj se inace zovu), zaista samo sam hjih i trazijo. Proizvedene su od super lakog materijala, neznam kako bi to zvucalo na srpskom- mozda magnezijum ili nesto slicno. Uglavnom su r -14 4*98, a sve 4 takve felne su tezine kao 2 original sa gumama. Sada ih pripremam za farbanje, (samo bela boja) i treba da nabavim duze srafove za njih. Guma ce biti 185/50 R14
Image
IF YOU CANT BUY IT,
BUILD IT!
IF YOU CANT BUILD IT,
LEARN IT!
SO YOU CAN BUILD IT,
TO ROLL IT TILL THE WHEELS FALL OFF!!!
http://public.fotki.com/SerzasLive/

drakal

Post by drakal »

Cini mi se da je jedini nacin otici kod majstora i probati sto vise razlicitih felmi da bi se vidjelo koja stvarno najljepse lezi. Meni se svidja nesto npr kao sto je na ovom bijelom mustangu i odlicna je ova prva koju je predlozio Alekre.

Alekre

Post by Alekre »

Zavisi u kojem stilu je Lada sredjena. Na primer, ja bih je uradio u retro stilu, dakle, neke retro hromirane felne. Pozadi, recimo 215 a napred 195 sirina pneumatika na felni koju sam prikazao.

KamAZ driver

Post by KamAZ driver »

SERZAS wrote:Sta zanam, ja sam jedva nabavijo ove relly felne (KAZANj se inace zovu), zaista samo sam hjih i trazijo. Proizvedene su od super lakog materijala, neznam kako bi to zvucalo na srpskom- mozda magnezijum ili nesto slicno. Uglavnom su r -14 4*98, a sve 4 takve felne su tezine kao 2 original sa gumama. Sada ih pripremam za farbanje, (samo bela boja) i treba da nabavim duze srafove za njih. Guma ce biti 185/50 R14
Да, постоје и мегнезијумске фелне. Хоћеш ли да их фарбаш у неку боју?
Чекај, а ако кажеш да су "Казањ", да ли то значи да су из Татарстана?
KamAZ je dobra mašina.
Kupio sam ga i ne žalim... NIKOGA!

Bojan

Post by Bojan »

Alekre wrote:Resio sam da napustim klub za stalno, na neciju zalost, ili srecu. Jedino mi je zao nekolicine finih ljudi, kao sto su Goxxy, Hura, Piperski i Marko. Zasto bih bio u drustvu ljudi koji me gledaju sa prekorom zbog drugacijih stavova prema gomili gvozdja.

Sve najbolje u daljem razvoju kluba. POZDRAV :wink:
Niko tebe ne gleda sa prekorom,ali mislim da iz tvojih postova proizilazi sva tvoja neozbiljnost.Imas 18 godina,za osobu tog uzrasta se ocekuje mnogo vise.
Stoga nema potrebe da napustas forum

SERZAS

Post by SERZAS »

KamAZ>> Da to su te original felne. Bela boja ce biti, kako i dolikuje relly felnama za ladu kao sto su ove od rodjenja...
IF YOU CANT BUY IT,
BUILD IT!
IF YOU CANT BUILD IT,
LEARN IT!
SO YOU CAN BUILD IT,

KamAZ driver

Post by KamAZ driver »

Казањ, Татарстан, Набережние Челни...
Па човече, то су ту фелне са КамАЗ-а :D :D :D :D :D :D :D :D
KamAZ je dobra mašina.

SERZAS

Post by SERZAS »

Tatarstan znam samo kao republiku... Ja nevozim niti kamaz niti zil pogotovo maz, i nemam pojma kakve to felne idu i kako ih ko zove.

Kazanj>> tako ih zovu (ako neznas, sada znash), pa ti sam odluci na sta pasuju, a ako kamaz ima samo 4 srafa epa onda bas takav vozim.
Ovo su felne pravljene za relly Lade (pre toga su mnogi koristili home made prosirene felne). Ako znash bile su i "street" felne, kopije ATS classic (4*98) od kojih je jedna teza negde za 2 kg od originalnih ATS'ovih (neudacna kopija), jos su isle ATS kopije samo chromirane, sirine su bile razne (u oba slucaja samo r13), a u cccp'u su uvek bile nevidjeni deficit. Bile su Kazanj r13 ali one sasvim drugacije izgledaju. Otkuda je dijan dosao i formula porjzvodnje - u slici...
Image
IF YOU CANT BUY IT,
BUILD IT!
IF YOU CANT BUILD IT,
LEARN IT!
SO YOU CAN BUILD IT,

KamAZ driver

Post by KamAZ driver »

Ма знам бре, зезам се. Наравно да су аутомобилске фелне, али када се помене Казањ, ја се сетим да је недалеко и фабрика КамАЗ-а.
KamAZ je dobra mašina.

Post Reply