Radno vozilo 111

Moderators: BokeYGTi, finaldesign, djape1977

Post Reply
Imre
Automobil: Honda Civic Tourer

Re: Radno vozilo 111

Post by Imre »

BokeYGTi wrote:
parkvets wrote:Fabricki,ima samo prednje ali i servo volan.Koliko sam shvatio koje su imale servo nisu imale podizace nazad.
Istina. I moja 112 je sa tim paketom. A ima i grejace u prednjim sedistima. Ne znam koliko si pratio forum, ja sam prodao samaru i kupio 112 od druga clana Imre-ta.
Naknadno ugradjene fabricke!
parkvets wrote:Evo slike od pre desetak dana.Obrtomer se malo otkacio pa je ovoliko na leru.
Lepa kilometraza!
Btw, imas digitalnu tablu, nema sta da se otkaci, verovatno neka zica zeza.

parkvets

Post by parkvets »

Jeste se sama skazaljka od vrucine prosirila pa se osovinica valjda okrenula u drugaciji polozaj,skinuli smo,namestili kako treba i naravno super lepak :) Sad moram nabaviti davac brzine jer brzinomer vise ne radi nego sto radi

choksi
Automobil: 111

Post by choksi »

Prvo proveri žičicu na davaču da nije otkinuta pa povremeno dobija kontakt.

parkvets

Post by parkvets »

Ima li ko mozda davac na prodaju,ovaj definitivno ne valja.

parkvets

Post by parkvets »

Evo malo da sumiram utiske posle 9 meseci voznje i cca 40000km. Mogu reci da ih je Lada podnela mnogo bolje nego sto sam ocekivao.Ulaganja su bila zaista minimalna,pogotovo kada se vidi u kakvim je uslovima koristena.Poslednje sto je zamenjeno je servo kocnica.Za dogodine nisam pametan sta da radim,lada ima sada 240000 i ne znam kako bi izdrzala jos jednu takvu sezonu i zaista mi je zao sto kod nas nema novijih modela,bez razmisljanja bi uzeo prioru,kalinu..

bruyoni
Automobil: Lada 112 1.5 16v

Post by bruyoni »

Ako ćuti i radi a posao ne trpi zbog nje sad kad si je sredio koristi je i dalje. Mislim da će izdražati bez problema. Sad je jedino možda na redu zamena amortizera i to je to. Da probaš da je prodaš sa tom kilometražom teško da ćeš dobiti 500€ jer verovatno niko neće hteti, odnosno hteće je onaj koji se nameračio da je sahrani ko dostavno vozilo i neko za delove. U prvom momentu kad posao krene da trpi zbog nje daš na oglase kao komplet vozilo u delovima, samo prvo ovde javi ako neko hoće nešto da skine :)

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca »

A što bi je menjao, teraj dok ide kad stane ide za delove, ionako i sad nemožeš da uzmeš neke pare a sredio si je koliko toliko.

parkvets

Post by parkvets »

Ma i ja sam tog misljenja da je treba terati dok ide,za potrebe za koje je mi koristimo ne vidim bolje vozilo.Dok je majstor menjao servo otisao sam da obavim isti posao ali sa Golfom IV, zamalo mu nisam karter razbio a lada prodje istim putem sa 100 na sat.

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 »

Izabrao si najnižeg golfa, svi se zale na njegovu visinu, drugar ima GTI i kamen na putu zakaci

parkvets

Post by parkvets »

Moj je najobicniji 1,4 i stvarno ne znam cime se ljudi odusevljavaju u njemu.

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Nije to lose auto al ja ih ne volim, vozim se u njemu svaki drugi dan, ide super itd, ja sam se oduševio sa njim kad sam imao 16 godina i cale dodje službenim belim a ono jos novo, bio pandurski, prekidači skriveni u kaseti ko na taxi filmu, kugla ispod sedista ima sviju fioku, znaci dečacki san al vremenom sam odrastao i video da je to običan auto i da su auta drugih marki bolja nego golf.

bruyoni
Automobil: Lada 112 1.5 16v

Post by bruyoni »

Golf ti je sigurica. Auto. Ni u čemu ne briljira ali nigde nije ni najgori i ima dosta zdravorazumskih rešenja. Ime je rano stekao i postavio se kao etalon u hečbek klasi kod nas mu je glas dodatno ojačan pošto se em pravio u TAS-u em što je u većini sučajeva bio prvi auto svakog gasterbajtera a Nemci ga kupuju jer je njihov, imaju jaku svest o domaćem proizvodu, i otuda uvek ima dobru prodaju.

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

Kvalitetan jeste, kolega ga ima sa pravih sad 200 000km, unutra je skoro pa ko nov, pali na pola kljuca, sve radi kako treba, napravljen je da izgleda masivno i kruto, zatvoris vrata ko na sefu al zato preko 120 bucan samo tako, neki dan sam vozio megana 170 ono ko da stojis, buke nema, prijatno usima al kad se uhvatis za vrata to zvoni al opet tisi i udobniji od golfa

parkvets

Post by parkvets »

Moj isto ima 200000 pravih km,i sve je to ok,samo mi je nekako sterilan i bez duse.Nekad su golfovi bili za klasu iznad konkurencije ali sada postoji mnogo vozila koja nisu losija.Prijatelj ima pasata b6 2.0 tdi koji uopste nije vozen i motor mu totalno prolupao.Ja sam valjda jedini ludak koji je prodao Audi A4 i kupio Lancio Thesis i ni trena se nisam pokajao.

aleko-2141

Post by aleko-2141 »

A4 jedino onaj do 2002-3

Post Reply