moja lajka 2106

Moderators: BokeYGTi, finaldesign, djape1977

Post Reply
svabazr
Automobil: lada 2106

moja lajka 2106

Post by svabazr »

http://img37.imageshack.us/i/dsc00340tns.jpg/
http://img829.imageshack.us/i/dsc00341x0.jpg/
http://img121.imageshack.us/i/dsc00342j0.jpg/
http://img143.imageshack.us/i/dsc00343u.jpg/
http://img14.imageshack.us/i/dsc00344fe.jpg/
http://img153.imageshack.us/i/dsc00345wi.jpg/
http://img703.imageshack.us/i/dsc00348x.jpg/
http://img686.imageshack.us/i/dsc00346xi.jpg/
http://img255.imageshack.us/i/dsc00347x.jpg/
e to je moja lajka ..nedavno kupljena od jendog cileta gde je bila garazirana itd dobio dosta rezervnih delova sad pre nove ce ici na Zr table :D imam i kuku mada jos nista nisam vuko :D
hteo sam da zatamnim stakla za pocetak ili sta vi predlazete???
za koju ned idem plin da ubacim to jos nema a guta ko luda :D

vazman
Automobil: Lada 111+2103

Re: moja lajka 2106

Post by vazman »

koje je godište, kolko je prošla ???

Je sve oreginal,.. boja...?? Ovo je oldtimer, a ne auto za svaki dan, za koju godinu ćeš uništit odličan auto. Ovo je za parkirat u garažu i voziti samo kad je ljepo vrjeme.. a ne kroz zimu.... :( :sad: :shock:

ja predlažem kupovinu još jednog auta, da se sačuva jedna odlična lada.....

koliko si platio ovaj auto??
Image
"Službeno vozilo": Astra - čeka da bude zamjenjena sa Vestom :)
Ponosan vlastnik:
Lada 1500 SL/2103, g. 1979, certifikat oldtimera
Lada Riva 1600/2107, g. 1985, certifikat oldtimera

stalker92
Site Admin
Site Admin
Automobil: '81 Ford Taunus TC3

Post by stalker92 »

Odlicna je, sve na svom mestu, stvarno retkost! 8)
Cuvaj je!
'81 Ford Taunus TC3 1.6 L
'07 Zastava Yugo Koral In 1.1 DMB
'99 Peugeot 306 GTI-6
'02 BMW 330i E46
'04 Suzuki SV650

dejo

Post by dejo »

:shock: :shock: :shock: :shock:
Jebote di nađe ovu ljepoticu?
Stvarno je odlična.
Što kaže vazman daj podatke o njoj.
Ova stvarno nije izlazila iz garaze.
Čemu ti služe oni dodatni prekidači na radio panelu?
Zatamnjivanje ti nikako ne preporucujem. To će je samo poružniti. Ako se ipak odlučiš onda neku jako svijetlu nijansu.

svabazr

Post by svabazr »

stalker92 wrote:Odlicna je, sve na svom mestu, stvarno retkost! 8)
Cuvaj je!
pa cuvam je :D uzeo sam je za 400e i javu 634 policajski iz titove pratnje isto u ovom stanju kao lajka....sve fabricki sem kvacila jer je 1 menjana komplet to zbog prikolice koju je vuko na more 5 puta valjda kamp kucicu predhodni vlasnik a stara je isto dobra samo je on hteo da sredi+ dobio nov nikad monitran hladnjak,2 krstaka kardana nova upakovana,gumeni deo kardana ili ulozak zavisi ko kaoko zove...ima regler neki elektronski..ima uredjaj koji hladi benz.pupmu kad vozim kad je napolju preko 40stefeni :D ima dosta toga...naravno samo za lajku sam calovao 400e i za javu 200 javu cu doneti kuci od tog coveka (kolekcionara iz zablja) to mesto je blizu ns .....cim nabavim kombi ili pikap...a lajku specijaku sam kupio posto sam predhodnu slupao i imam jednu u delovima i imam jednu isto u ovom stanju kod majstora je radi se generalna i ubacivanje plina jer je stojala 20 god i sve da se sredi (palili su auto 2 put godisnje) :)

Coki RS13

Post by Coki RS13 »

Da li je moguce da je jos jedan auto otisao u pogresne ruke????
Kakvo bre zatamnjivanje , kakav plin ???
Uzeo si auto za koji se zna da puno trosi , u odlicnom je stanju i ti bi da ga unistis ???
Ne razumem zasto ??
To treba da se sacuva a ne upropasti...
Nazalost vidim da ce jos jedan lep i sad pomalo vec redak auto biti unisten...
Boze me saklonitrebao sam je ja uzeti i sacuvati, al kreten nisam....
`75 Lada 2101

svabazr

Post by svabazr »

Coki RS13 wrote:Da li je moguce da je jos jedan auto otisao u pogresne ruke????
Kakvo bre zatamnjivanje , kakav plin ???
Uzeo si auto za koji se zna da puno trosi , u odlicnom je stanju i ti bi da ga unistis ???
Ne razumem zasto ??
To treba da se sacuva a ne upropasti...
Nazalost vidim da ce jos jedan lep i sad pomalo vec redak auto biti unisten...
Boze me saklonitrebao sam je ja uzeti i sacuvati, al kreten nisam....
imam stakla da sklopim 3 lade bez soferki ...vrata komplet mi stoje kao vrata prasici da ne izlaze..haube sam napravio nastresnicu ...nemam garazu sad pravim...samo me vreme ebe :S ali bice sacuvana ne sekirajte se imao sam ladu 79 god ali sam je slupao ne mojom krivicom puko me kamion od pozadi posteno ..

svabazr

Post by svabazr »

tamo imas prekidac za stop da se upali i radi kao migavac ako stanes negde ili sta ja znam..onda imas za kontorlnu tablu koliko jako da svatli odna ides 4 zmigavca pa upaljac
ispod imas radio onda lapa kad kocis svetli crveno i imas da ukljucis magloke koje rade :D i imas neko dugme da ukljucis ono da hladi benz pumpu...

dejo

Post by dejo »

Slike su ti ogromne pa ih malo smanjih da i ostali clanovi ako nemaju brz internet mogu vidit ovu ljepoticu

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

svabazr

Post by svabazr »

izvini ne znam kako to da uradim niti slike da stavim samo ovako znam....jel zna neko kakve su to presvlake na sedistima svi kazu da su kozna koji su opipali...a nesto ne verujem da ce neko kozu da stavi kao presvlaku...

dejo

Post by dejo »

svabazr wrote:tamo imas prekidac za stop da se upali i radi kao migavac ako stanes negde ili sta ja znam..onda imas za kontorlnu tablu koliko jako da svatli odna ides 4 zmigavca pa upaljac
ispod imas radio onda lapa kad kocis svetli crveno i imas da ukljucis magloke koje rade :D i imas neko dugme da ukljucis ono da hladi benz pumpu...
Znam za ove "normalne" prekidače nego pitao sam za ove dodatne. Taj štop što radi kao migavac i ta lampa sto svijetli kad kočiš potpuno nepotrbno al ocito se prijasnji vlasnik volio igrati.
Sta je to nesto sta hladi pumpu? Ventilator?
Cijena je zaista smiješna za ovo stanje

vazman
Automobil: Lada 111+2103

Post by vazman »

:roll:

Ovo je sad dovoljno star auto, da se može uvezit u SLO (EU) bez problema kao oldtimer. Za kolko prodaš??
Daj stavi ovo ladu na http://www.mobile.de i pogledaj kakve cene imajo LADA oldtimeri, izpod 2000 eur nije ništa..... Ovo možeš prodat u njemačku kao oldimer i kupi nešto drugo za svakodnevno vožnju, ljudi koji cjene ovo bi platili nešto više za ovaj auto...

Kolega je platio za 2106, koja nije bila u takvom odličnom stanju 1300 eur, bilo je nešto malo hrđe, prošla samo 40 000 a nekoliko godina nije bila u garaži..., unutrašnjost je kao nova, i platio je još za farbanje 800 eura... i registrirao kao oldtimer, sad stoji u garaži, izgleda baš kao nova, a boja nije oreginal....

... Ja imam 2103, 2101, 2111... imam mjesta još za jednu, sad nisam u stanju, da kupim još jedan auto.. prodaj u EU.

takve rjedke Lade koštaju u njemačkoj 3000-5000 eura video sam je i za 10 000 eura... prodaj, ovaj auto je velika rjetkost, ja sam uvjeren da se če nač neko koji istinsko obožava Ladu i cjeni oreginalnost, klasiku i ljepotu ovakvog automobila...

ja imam bjelu 2103, g.79, prošla 83 000, stoji u garaži, reg. kao oldtimer, ne prodam ispod 3000 eura. Nema nikakve šanse... ma baš nećem ni zamislit, da bi prodao ovaj auto nekad ubuduće..... moja je odlična i 2106 nije baš mnogo drugačija,da imam dva auta koja sta vrlo slična, identična baš mi ne znači mnogo...

Planiram, da kupim neku 2105 koja je baš u takvom odličnom stanju kao ova tvoja.... oreginal crvene boje, prošla 70 000 km, unutrašnjost kao nova, ...za 1.000 eur bi bio lik spreman da je proda, a za sad još nije oldtimer, mora bit starija od 25 godine... možda će bit i ova moja sledeće godine, videt čemo...
Last edited by vazman on Mon Dec 06, 2010 11:57 pm, edited 1 time in total.
Image
"Službeno vozilo": Astra - čeka da bude zamjenjena sa Vestom :)
Ponosan vlastnik:
Lada 1500 SL/2103, g. 1979, certifikat oldtimera
Lada Riva 1600/2107, g. 1985, certifikat oldtimera

dejo

Post by dejo »

Navlake su mi bas ekstra!
Ne mislim da tako čupave mogu da budu kožne. Al ne znam!
Ma volio bih da ih opipam malo i provozan pa bih ti onda mogao vise reći :) :) :)
Ma kakvo prodavanje!
Nisi nam još rekao kilometražu i godište.
Last edited by dejo on Mon Dec 06, 2010 11:50 pm, edited 1 time in total.

aleksa

Post by aleksa »

Brate ovo je extra,a jos za 400 evra! :prvi

Video sam ovaj auto u oglasima pre 20-tak dana,mislim da je cena bila 800 evra.

svabazr

Post by svabazr »

kao zenska budna ona prava takve uste samo nemaju rukave i dzepove :D a onaj sto hladi benz pumpu ..to cu slikati sutra motor bolje da vidis..ima parce lima ili cega kroz sta ide neka tecnos i ide do benz pupme i tamo je hladi sta kako ne znam taj cica mi samo reko da kad je plus 40 i vozis npr 200-300km to ukljucim i necu imati sa tim problema .....ma sta da je prodajem tek sam je kupio i to jedva naso ladu 1600 special ... ima i ondo drugo paljenje vidim da pise nesto na onos sivoj kutiji... da da to je ta bila ze 800e a ja sam od njega uzeo i javu 634 ili kako vec isto ocuvano itd kolekcionar covek za 200e pa mi zato spustio cenu i sve sam mu kesirao..lada je stojala u garazi sa cg grejanjem i tamo ima ficu sa kontra vratima ko nova ima jos neke mercedes i motore neke bas oltajmere...ovo je odlucio da proda jer mu treba para za mercedes neki stari da restaruraciju zavrsi..

Post Reply