Altinjanin 112

Moderators: BokeYGTi, finaldesign, djape1977

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Re: Altinjanin 112

Post by aleko-2141 »

Sto mora maxmayer, ima i drugih, oces ove moje seoske majstore :D

altinjanin
Automobil: lada 112 16v

Post by altinjanin »

Heh..i ja sam u selo :D :D ma sta znam..ne ulaze mi se vise..znam da ako s eradi,treba komplet zastita,odraditi posteno..ali da dam 500..primer dajem..a i vise je sigurno..
...a trojke su Djuro sta?-Osnovne jedinice diverzantskih grupa..

Boki78

Post by Boki78 »

Pa islikaj lepo sve sto te muci i cini onog lika iz Smedereva. Sa onih slika stvarno ne deluje kao limar nego kao umetnik za lim pa vidi posto je. Sem toga cene usluga u unutrasnjosti su osetno nize nego u BG-u. Sve sto sam do sada video ovde makar na slikama nije ni blizu takvog rada ... Realno kad vidim da neko pravi sajtnu tako sto vari na po 10cm pun lim mane me volja za saradnju, jos gore kad restauriraju klasicni auto metorom varimo lego kockice ...

500e je malo mnogo za sve to, tj nije ako se uradi vrhunski za obe sajtne i podsajtne i sva 4 ruba ... Mada ne verujem da je tebi to bas toliko ispropadalo. Jedno je ako je krenula da izbija rdja, drugo ako je sve trulo, sto ne verujem da jeste....

bruyoni
Automobil: Lada 112 1.5 16v

Post by bruyoni »

11x vredi prodavati samo ako se već nabavilo drugo i bolje vozilo pa da se sa dobijenim parama pokrije cena velikog servisa, novih kočnica i eventualne rate nekog od onih kredita za kupovinu polovnog vozila. Prodati je pa onda juriti nešto da se skrpi sa tom lovom je zaludan posao. Bolje da je središ limarijski čak i iz dva puta i da je voziš na miru dok ti ne iskoči neko drugo valjano vozilo... ili ne pukne zupčasti :D

altinjanin

Post by altinjanin »

Boki,ma nije toliko strasno,taman posla.Mislim vidi se,vrata dole npr...heh.Brujko..evo vec 30.000 od velikog servisa,nadam se da nece biti treca sreca,pu,pu,pu..videcemo deco,idemo dalje za iste pare.. :)

Boki78

Post by Boki78 »

Pa onda je barem lako, istruze se rdja, predje se rust converterom, onda eposki baza, izlakira i miran si :) Dzaba si digo dzevu poglavice, moze on da jos sluzi i sluze, greota da je poklanjas nekome ...

dejca
Automobil: Nekad lada 2107.

Post by dejca »

Ja bih to sanirao nesto sam nesto kod limara ako treba. Zafarbao i vbrlo bitno zastitio iznutra jer sve krece otuda, kako zastititi iznutra pisao sam vec, i vozio dalje. Jer niti se isplati mnogo ulagati, niti prodati i za te pare i jos da dodas 500+ e. kupiti nekog stranca u kog ces tek ulagati kad ti dodje u dvoriste.
Ja cu moju ladu terati dok ide, kad stane otpad. Jedino bih je zamenio ako bi ispala dobra prilika za 2104 ladu. Vozio se onaj dan u burazerovu korsu i sve nesto lupa dole, ja mu to kazem a on "pa putevi nam losi" a moja lada pliva po istim putevima. Eto kazu opel dobar :D

altinjanin

Post by altinjanin »

Polovan auto ne uzimam,to apsolutno otpada.A sad...na kraju ce biti da ja platim nekom da ga nosi na otpad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..idemo dalje,videcemo ;)

Imre
Automobil: Honda Civic Tourer

Post by Imre »

altinjanin wrote:Polovan auto ne uzimam,to apsolutno otpada.A sad...na kraju ce biti da ja platim nekom da ga nosi na otpad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..idemo dalje,videcemo ;)
Ma ne treba da platis,odnecu ga besplatno! :lol:

BokeYGTi
Automobil: Lada 112 1.6 16v

Post by BokeYGTi »

Imre, uzeleo si se Lajke? :D
http://lada-klub.com/viewtopic.php?t=2091 ex Samara
http://lada-klub.com/viewtopic.php?f=15&t=5516 112 1.6 16V
moj problem lezi u neskladu mojih bruto navika s mojim neto prihodima.

bruyoni
Automobil: Lada 112 1.5 16v

Post by bruyoni »

altinjanin wrote:Polovan auto ne uzimam,to apsolutno otpada....
Što? Ima toliko dobrih polovnjaka kupljenih ovde sa krštenom istorijom održavanja. Znam suviše ljudi koji su kupili polovnjak koji je kupljen nov u Srbiji da bih u trenutnoj situaciji na tržištu mogao da se složim s ovim.

altinjanin

Post by altinjanin »

Ne zelim polovan auto vise.Resio sam,lajka dok ide,teram je do kraja.Odrzavanje po ps-u,kao sto sam i radio,a nesto skuplje,limarija,farbanje itd..jok..zelim nov auto,pa kad,tad...

aleko-2141
Automobil: Moskvic Aleko

Post by aleko-2141 »

Tako je profesore :D

Boki78

Post by Boki78 »

altinjanin wrote:Ne zelim polovan auto vise.Resio sam,lajka dok ide,teram je do kraja.Odrzavanje po ps-u,kao sto sam i radio,a nesto skuplje,limarija,farbanje itd..jok..zelim nov auto,pa kad,tad...
Pa ne valja ti to :D Lajka ce najpre limarijski da ti ispropada, barem 11x mehanika nije nikakav problem, a cak i kad se nesto pokaramabasi to lako i precizno resis. Ako limariju zapustis auto je za nekoliko godina kaputirao, ali tako da te ne dao bog moze sa sobom da povede. Nov auto je misaona imenica, 8 somica je neki minimum, da ih skupis na gomilu je problem, da se zarobis sa bankom i to je problem, prosto ne znas sta ti sutra donosi, pa je stoga uzimati kredi za kola poprilicna budalastina. Stoga cuvaj lajku da bi i ona cuvala tebe :)

skora

Post by skora »

Boki78 wrote: pa je stoga uzimati kredi za kola poprilicna budalastina.
Poprilicna budalastina je MOZDA za tebe ,ali nemoj smetnuti s uma ,da postoji ljudi kojima mama i tata nisu kupili Ladu,kojima mama i tata nisu kupili stan ,te su tako ti ljudi osudjeni da se sami LAKTAJU kroz zivot.
Znas !!!! :!:

Image (ovo je SAMO lizing !!!...a gde je kredit !!!)

.....i nemoj mnogo da pametujes ,jer AKO TI volis da odes i kupis npr. televizor za KES ,to ne znaci da SVAKO voli ili moze da uradi to isto ......dakle po 100ti put ti objasnjavam da nije svacija ZIVOTNA prica ista ,i da nemaju svi iste poglede na plasiranje novca.

Ja prvi ni pekaru *leba nebi platio u kesu da ne mora .....sto ne znaci da tako treba ,ali moja matematika kaze drugacije od tvoje ......a dao Bog kao sto vidis ,obojica smo zdravi i debeli sa po 100kg ,tako da sve je to OK

;)

Post Reply