Vrata osiguraca

Moderators: BokeYGTi, elektronicar, pesadinac, letnjikovac, milanovic986

Post Reply
Cika Stevan
Automobil: L110

Vrata osiguraca

Post by Cika Stevan »

I ovako nema bas tu puno zivota, ajd da postavim jedno prosto pitanje. :) Mozda je vec neko ima takav problem. Naime vrata ili poklopac osiguracke kutije u zadnje vreme mi spadaju, sama se otvaraju. Pitanje bi bilo kako se skida to dugme za otvaranje vratanca? Verovatno tu lezi zec. Da li ima tu neka zakacaljka, nesto je polomljeno ili istroseno kad nece da zadrzi vratanca sa osiguracima? Slika u prilogu.

choksi
Automobil: 111

Re: Vrata osiguraca

Post by choksi »

Meni je pukla neka plastika unutra pa sam napravio rajber (da tako kažem).

Comodore
Automobil: lada2112

Post by Comodore »

Cika Stevan wrote:I ovako nema bas tu puno zivota, ajd da postavim jedno prosto pitanje. :) Mozda je vec neko ima takav problem. Naime vrata ili poklopac osiguracke kutije u zadnje vreme mi spadaju, sama se otvaraju. Pitanje bi bilo kako se skida to dugme za otvaranje vratanca? Verovatno tu lezi zec. Da li ima tu neka zakacaljka, nesto je polomljeno ili istroseno kad nece da zadrzi vratanca sa osiguracima? Slika u prilogu.
Meni je isto pukla bravica. Servis nema taj deo ai nece da menja jer treba celu masku skinuti. Spolja stavi zakacaljku
Nije sve bas tako

Cika Stevan
Automobil: L110

Post by Cika Stevan »

Rajber sve resava, nemam vise problema sa vratima na osiguracima. :xixi Hvala na savetima.

Post Reply